تبلیغات در اینستاگرام پلی مستقیم برای برندسازی

 

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چرا تبلیغات در اینستاگرام تا این حد شهرت یافته است؟ چون هم اثر بخش است، هر ارزانتر است و هم باب میل میلیون کاربر در دنیاست و این یعنی یک تیر و ده ها نشان!

چرا باید هزینه زیادی برای تبلیغات دیگر بپردازیم، در حالی که تبلیغات در اینستاگرام می تواند ما را سریع تر به هدفمان برساند.

تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام پلتفرمی دوست داشتنی و کاربردی!

تبلیغات در اینستاگرام از زمانی به رشد رسید که آمارها نشان داد 70 درصد از کاربران هر روز حداقل یک بار وارد صفحه اینستاگرام خود وارد می شوند. اینطور که آمارها نشان می دهد 73 درصد از کاربران این پلتفرم در رده های سنی 15 الی 40 سال هستند. این یعنی شما با تبلیغات در اینستاگرام  می توانید مخاطب هدف خود را بدون چانه زدن پیدا کنید.

فرض کنید یک سایت دارید و حالا می خواهید محصولات سایت خود را به فروش بیشتر برسانید. بهترین روش برای شما داشتن یک صفحه اینستاگرام تخصصی مربوط به سایتتان است تا بتوانید تبلیغات در اینستاگرام  را آغاز کنید و کاربران بیشتری را از پیج اینستاگرام به سایت مورد نظر روانه سازید! چی از این بهتر! اما سوال اینجاست که پیج بدون فالوور و با ترافیک پایین به چه درد می خورد؟ نگران وضعیت فالوور و لایک و کامنت نباشید. ما در سیستم خود شرایطی فراهم ساخته ایم تا خدمات فروش فالوور واقعی و همینطور افزایش لایک در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار بگیرد. به این ترتیب تبلیغات در اینستاگرام به شکل اصولی دنبال می شود و نرخ تبادل در وب سایت نیز گسترش می یابد.

تبلیغات در اینستاگرام

مقایسه تبلیغات در اینستاگرام  با سایر روش های تبلیغاتی

تبلیغات زمانی اثر بخش است که در زمان مشخص خود بتواند به جذب مشتری کمک کند. مثلاً تیزرهای تبلیغاتی در خیابان را در نظر بگیرید، میلیون ها ماشین از کنار این بنرها رد می شوند فکر می کنید در میان ازدحام و شلوغی شهر، حوصله ای برای خواندن متن تبلیغات باقی می ماند؟ خیر!

تبلیغات در اینستاگرام  یک روش امن است که هم اعتماد مشتریان را بیشتر می کند و هم سبب می شود تا آگاهی مشتریان بیشتر شود.

معمولاً اصلی که در تبلیغات در اینستاگرام  وجود دارد و در سایر روش های تبلیغاتی دیده نمی شود این است که نرخ تعامل کاربران و مشتریان بالا است. کاربران در پیج شما با هم حرف می زنند، در مورد محصول یا خدمت شما نظر می دهند و یا نظرات دیگر افراد را مطالعه می کنند. در چنین حالتی می توانند هوشمندانه تصمیم بگیرند و این موضوع به خرید بیشتر منجر می شود.

اگر تعداد فالوورهای واقعی پیج شما بیشتر باشد یعنی نرخ تعامل بالاتر است و همین موضوع یعنی تبلیغات رایگان!

یعنی کاربران محتوا و تصاویر پیج شما را مطالعه می کنند و آن را برای دوستان خود شیر می کنند و این کار را با میل خود انجام می دهند یعنی برای شما تبلیغ می کنند بدون هیچ منت و ادعایی! و اینجاست که مشخص می شود راه را درست رفته اید!

تبلیغات در اینستاگرام نوعی تجارت رایگان و آزاد و البته بدون محدودیت است. یک متن تبلیغاتی در یک پیج می تواند ماه ها و سال ها باقی بماند و در دسترس مخاطبان قرار بگیرد در صورتی که در روش های تبلیغاتی دیگر، تبلیغات محدودیت زمانی دارد.

تبلیغات در اینستاگرام

تبدیل کاربر به مشتری با تبلیغات در اینستاگرام 

تبلیغات در اینستاگرام  بهترین روش تبدیل کاربر به مشتریان است. خدمات مشاوره و تبلیغات در اینستاگرام به درستی صورت می گیرد. این موضوع سبب می شود تا شما بتوانید برای صفحه تبلیغات خود آموزش و مسابقات جذاب بگذارید و محتوا سازی کنید. هرچه بیشتر در دل کاربران جای بگیرید، شانس شما بیشتر خواهد بود. بررسی ها نشان می دهد که در دنیای اینستاگرام خلاقیت مهمترین اصل است. اگر فکر می کنید ایده ای برای خدمات فروش بیشتر از طریق تبلیغات در اینستاگرام  ندارید، کارشناسان ما به شما کمک می کنند.

پلتفرم اینستاگرام یک فضای رایگان است و به نوعی دردسر کمی دارد. مانور در این فضا زیاد است و این موضوع سبب می شود هر محصولی بتواند جایگاه بالایی کسب نماید. اینطور که شواهد نشان می دهد به طور کلی تبلیغات در اینستاگرام  می تواند به  کاربر ثابت کند که برای خرید و یا استفاده از خدمات نیاز به اجرای روش های سنتی نیست!

چه کمکی از دست ما بر می آید؟

ما یک تیم تخصصی را دور هم جمع کرده ایم، آموزش دیده ایم و بارها آزمون و خطا داشته ایم، الگوریتم های اینستاگرام را به خوبی می شناسیم و دوره های برندسازی را پشت سر گذاشته ایم. در این میان شرایطی فراهم ساخته ایم تا بتوانید اقدام به خرید فالوور واقعی داشته باشید و تعداد لایک پیج خود را بیشتر کنید این رویکرد کمک می کند تا بازدید و کامنت گذاری بیشتر شود و وارد چرخه تبلیغات در اینستاگرام  به صورت حرفه ای شوید. بنابراین اگر کار به کاردان سپرده شود قطعاً نتیجه بخش خواهد بود.

مشاهده سایر خدمات اینستاگرام