ترفند صد در صد تضمینی خروج از شادوبن اینستاگرام

آیا بازدید اینستاگرام شما به طور مداوم کاهش پیدا می‌کند؟ آیا پیج کاری شما در حالت شادوبن قرار دارد؟ برای آن که بتوانید از شر شادوبن اینستاگرام خلاص شوید، تنها کافی است که ما را تا پایان این متن همراهی کنید که با روش‌های خروج از آن و مواردی که موجب فعال شدن آن می‌شود آشنا شوید.

شادوبن چیست؟

در ابتدا لازم می‌دانیم که در خصوص اصطلاح  توضیحاتی را ارائه دهیم. شادوبن اصطلاحی است که توییتر اولین بار در سال 2006 از آن استفاده کرد و طی آن تمامی توییت‌های توهین آمیز را برای مدت زمانی فیلتر می‌کرد. در این مدت زمان پیج خاطی از خدمات و امکانات توییتر نمی‌توانست استفاده کند. اینستاگرام هم چنین طرحی را برای پیج‌های خاطی در نظر گرفته، با این تفاوت که بر خلاف توییتر کاربر از قرار گیری در حالت شادوبن اطلاعی پیدا نمی‌کند. در حقیقت اینستاگرام بدون هیچ اطلاعی از قبل چنین پیج‌هایی را از سایر کاربران اینستاگرام پنهان می‌کند.

تنها زمانی متوجه قرار گیری پیج خود در حالت شادوبن می‌شوید که بازدید و تعداد فالوورهای جذب شده شما  متوقف شود، چراکه پست‌های شما در صفحه هشتگ‌هایی که کپشن نوشته‌اید نمایش داده نمی‌شود.

ترفندهای خروج از شادوبن اینستاگرام که کمتر کسی می‌داند!

نحوه اطلاع از قرارگیری در شادوبن اینستاگرام

با وجود این که اینستاگرام بدون هیچ اطلاعی از قبل شما را در حالت شادوبن قرار می‌دهد، ترفندهایی وجود دارد که شما را در این جهت کمک می‌کند. برای اطلاع از این که آیا در این حالت قرار دارید یا نه، تنها باید هشتگ‌های زیر هر پست خود را جستجو کنید. در صورتی که پست‌های پیج‌تان را در این هشتگ‌ها نیافتید، شما گرفتار شادوبن اینستاگرام شده‌اید. با این حال اصلا جای نگرانی نیست، راه کار خروج از این وضعیت را ما در اختیار شما قرار می‌دهیم. برای اطلاع از این وضعیت تنها کافی است که ما را تا پایان این متن همراهی کنید.

علت ایجاد شادوبن اینستاگرام

وجود حساب‌های جعلی، نشر تصاویر مستهجن و کامنت‌های توهین آمیز بود که اینستاگرام را به فکر ایجاد یک الگوریتم جدید انداخت. با خلق و تولید شادوبن چنین پیج‌هایی قادر به فعالیت نمی‌شدند و از این طریق از صدر قرار گیری هشتگ‌های حساب‌های جعلی جلوگیری می‌شد، اما در برخی مواقع ممکن است که اینستاگرام به اشتباه برخی از حساب‌ها را در این حالت قرار دهد.

در حقیقت مواردی وجود دارد که اینستاگرام را به خطا می‌اندازد. در ادامه هشتگ‌ها و فعالیت‌هایی که الگوریتم اینستاگرام به آن‌ها حساس است خواهیم پرداخت.

با کمک ترفندهایی به راحتی از شادوبن اینستاگرام خارج خواهید شد.

با کمک ترفندهایی به راحتی از شادوبن اینستاگرام خارج خواهید شد.

دلایلی که منجر به قرار گیری در وضعیت شادوبن می‌شوند

صادقانه بگوییم که تمامی مواردی که شما را در این وضعیت قرار می‌دهد، مشخص نیست. در حقیقت هیچ فردی نمی‌تواند چنین ادعایی کند. با این حال تحقیقات ما منجر به شناسایی برخی از این موارد شده. مواردی که منجر به فیلتر شدن پیج شما می‌شود به شرح زیر هستند:

 • نقض قوانین اینستاگرام
 • استفاده از هشتگ‌های تکراری زیر پست‌ها
 • استفاده از هشتگ‌های ممنوعه
 • فالوو کردن بیش از حد پیج‌های اینستاگرامی
 • ‌استفاده بیش از حد از هشتگ‌ها در زیر هر پست
 • کامنت گذاشتن بیش از اندازه در زیر پست‌های سایر کاربران اینستاگرام
 • استفاده از ربات‌های اینستاگرامی
 • ریپورت شدن حساب کاربر‌ی‌تان
 • انتشار حتوای خشونت آمیز مانند خودکشی
 • فعالیت بیش از اندازه در اینستاگرام از قبیل لایک، کامنت

تمامی موارد گفته شده به قرار گیری پیج شما در این وضعیت منجر می‌شود، ولی این نکته را به خاطر داشته باشید که این وضعیت گذرا است و بعد از مدت زمانی برطرف می‌شود.

خروج از شادوبن اینستاگرام غیر ممکن نیست.

هشتگ‌های ممنوعهه

همان طور که در بخش قبل توضیح دادیم، استفاده از برخی از هشتگ‌ها در زیر پست‌های اینستاگرامی ممنوع است. از این رو هشتگ‌ها با عنوان هشتگ‌های ممنوعه شناخته می‌شوند. به طور کلی 6000 هشتگ ممنوعه وجود دارد. برخی از این هشتگ‌های ممنوعه عبارت‌اند از:

#dogsofinstagram #boho #costumes #tanlines #humpday #tgif #brain #saltwater #petitie #curvy #singlelife #thebaligroom #elevator #astreetphoto #books #meme #newyears #todayimwearin#snapchat #skype #sallyhansen #shesquats #pushups #easter #curvy #kindredparents #dedicationstudio #hairychest #ineedhelplol

برای آن که بدانید چه تعداد هشتگی استاندارد است و از چه هشتگ‌هایی برای افزایش بازدید خود باید استفاده کنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که مقاله “هشتگ گذاری در اینستاگرام” را بخوانید.

چه مدت زمانی در حالت شادوبن اینستاگرام قرار خواهید گرفت؟

همان طور که در ابتدای متن توضیح دادیم، مدت زمان ماندن در شادوبن محدود است. در حقیقت پیج شما به مدت 14 روز فیلتر می‌شود و در این حالت قرار می‌گیرد. البته در صورتی که دوباره مرتکب کارهای ممنوعه شوید مدت زمان بیشتری در این حالت قرار می‌گیرید.

ترفندهای خروج از شادوبن اینستاگرام

برای خروج از این حالت هیچ راه‌کار رسمی از سمت این پلتفرم تا به حال منتشر نشده است، اما ما طی تحقیقات و با آزمون و خطا به ترفندهایی دست یافته‌ایم. این ترفندها به شما کمک می‌کند که در مدت زمان کمتری از این حالت خلاص شوید.

 • وضعیت و حالت خود را به اینستاگرام گزارش دهید.
 • برای بیزینس اکانت خود گذر واژه دو مرحله‌ای بگذارید. با فعال سازی این امکان برای ورود به پیج اینستاگرامی از هر دستگاهی علاوه بر پسور باید کد ارسال شده به تلفن همراه خود را نیز وارد کنید.
 • ایمیل و شماره تلفن همراه خود را در پروفایل پیج‌ اینستاگرامی‌تان وارد کنید. سعی کرده که شماره تلفن و ایمیل منحصر به فردی را برای بیزینس اکانت خود در نظر بگیرید.
 • به آیدی پیج خود در فیسبوک نیز وصل شوید. با این کار علاوه بر جلوگیری و خروج از حالت شادولن می‌توانید فروشگاه اینستاگرامی بسازید و از امکانات ویژه آن نیز بهره‌مند شوید.
 • آیدی پیج خود را تنها برای مدت زمان کوتاهی از حالت بیزینس اکانت خارج کرده و به حالت شخصی تغییر دهید.
 • در انتها به شما توصیه می‌کنیم که از تمامی کارهای ممنوعه معرفی شده در متن بالا دوری کنید. با این کار خود را از حالت شادوبن نجات دهید. این نکته را به خاطر داشته باشید که ارتکاب دوباره به هریک از کارهای ذکر شده منجر به قرار گیری در حالت شادوبن برای مدت زمان بیشتری می‌شود.

شادوبن اینستاگرام حالت موفقت و گذرایی است که با دوری از لیست کارهای ممنوعه می‌توانید از آن بگریزید.

کلام آخر

اینستاگرام برنامه‌ای ویژه با پتانسیل بالا است که طی سال‌های اخیر کاربران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کرده است. مهم ترین نکته در خصوص این برنامه وجود الگوریتم‌های سخت‌گیرانه‌ای است که از کلاهبرداری در آن تا حدی جلوگیری می‌کند. یکی از این الگوریتم‌ها شادوین اینستاگرام است که در این متن سعی کردیم به طور کامل آن را معرفی کنیم. همچنین ترفندهای خروج از آن را به شما بیاموزیم.

با وجود این که این حالت کاملا گذرا و موقت است، به شما توصیه می‌کنیم که در وهله اول با دوری از لیست کارهای ممنوعه خود را از قرار گیری در این حالت رها سازید. همچنین به شما توصیه می‌کنیم که با بهره‌‌مندی از ترفندهای ذکر شده در متن بالا مدت زمان فیلترینگ پیج خود را کوتاه کنید، چراکه حتی یک روز قرارگیری در این وضعیت هم زیاد و مضر است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.