15 ترفند افزایش بازدید در اینستاگرام

بازدید اینستاگرام مهم‌ترین عامل برای کسب در‌امد در این برنامه است. برای این که به بازدید بالایی در اینستاگرام برسید، نیاز است که ترفندها و راه‌کارهایی را انجام دهید. در این متن قصد داریم به معرفی 15 ترفند افزایش بازدید در اینستاگرام بپردازیم. ما را تا پایان این متن همراهی کنید.

چگونه بازدید در اینستاگرام را افزایش دهیم؟

برای آن که بازدید پست‌ها و اکانت خود را افزایش دهید، تنها کافی است که  نکته زیر را به خاطر بسپارید و آن‌ها را پیاده سازی کنید.

برای افزایش بازدید در اینستاگرام از ترفند زیر کمک بگیرید.

راه‌کار اول: بیزینس اکانت بسازید

اینستاگرام برای کمک به کسب و کارهای اینستاگرامیساخت بیزینس اکانت را در نظر گرفته است. این اکانت ابزارها و امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مهم‌ترین این امکانات داده‌های اماری است که شامل Reach، Inpression، تعداد لایک، تعداد بازدید، کامنت و … می شود.

با توجه به این امارها از هوشمندی و استراتژیک بودن زمان نشر، موضوع محتوا، کیفیت، هشتگ‌ها و … اطلاع پیدا خواهیدکرد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم که مقاله نحوه ساخت بیزینس اکانت را مطالعه کنید که علاوه بر آموزش ساخت آن، نحوه استفاده از این ابزارها را نیز فرا بگیرید.

راه‌کار دوم: به صورت مداوم و منظم محتوا تولید کنید

دومین عاملی که در افزایش میزان بازدید شما در اینستاگرام منجر می‌شود، تولید محتوا به صورت منظم و مداوم است. اینستاگرام الگوریتم‌های متعددی برای افزایش میزان بازدید در اینستاگرام دارد. بیشتر این الگوریتم‌ها بر حسب نظم شما در تولید محتوا است. به عنوان مثال اگر شما در یک زمان مقرر محتواهای خود را منتشر کنید، بعد از مدت زمانی پست‌‌های شما در اکسپلور اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

راه‌کار سوم: جادوی هشتگ‌ها را فراموش نکنید

در داده‌های بیزینس اکانت اطلاعاتی در خصوص تعداد بازدید از طریق هشتگ نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. این موضوع اهمیت هشتگ‌ها برای بازدید را بیشتر نشان می‌دهد. بسیاری از افراد احساس می‌کنند که از تمام ظرفیت اینستاگرام برای هشتگ‌گذاری باید استفاده کنند. این در حالی است که تعداد هشتگ بالاتر از یک محدوده‌ای برای پیج شما مضر است. از این رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که با مطالعه مقاله آموزش هشتگ گذاری به صورت هوشندانه قدم بردارید.

هشتگ‌گذاری هوشمندانه از جمله راه‌کارهای افزایش بازدید در اینستاگرام به شمار می‌اید.

راه‌کار چهارم: تبلیغات

چهارمین عامل برای افزایش بازدید در اینستاگرام تبلیغات است. تبلیغات در اینستاگرام به شکل‌های مختلفی امکان پذیر است. شما می‌توانید از سایر پیج‌ها و حساب‌های کاری در اینستاگرام بخواهید که با یکدیگر همکاری داشته و پیج همدیگر را به فالوورهای خود معرفی کنید. همچنین با پرداخت هزینه به اینفلوئنسرها، بلاگرها و … سفارش تبلیغات اکانت و پیج کاری خود را بدهید.

راه‌کار پنجم: افزایش تعامل

افزایش تعامل نیز از راه‌کارهای مختلفی امکان پذیر می‌شود. شما برای این کار می‌توانید از ابزارهای تعاملی استوری در اینستاگرام، برگذاری چالش‌های متنوع، کپشن نویسی هوشمندانه، برگذاری مسابقه و … کمک بگیرید. این نکته را به خاطر داشته باشید که افزایش تعامل احتمال قرار گیری پست‌های شما را در اکسپلور افزایش خواهد داد.

راه‌کار ششم: زمان انتشار پست

ششمین فاکتوری که افزایش بازدید در اینستاگرام را منجر می‌شود، زمان انتشار است. زمان انتشار مناسب برای هر پیج با زمینه کاری متفاوت است. شما باید زمانی پست‌ها و محتواهای خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید که تعداد بیشتری از فالوورهایتان انلاین هستند. برای پی بردن به این ساعت از داده‌های آماری بیزینس اکانت و پرسوشناسی مخاطبان خود استفاده کنید.

زمان انتشار عامل مهمی برای افزایش بازدید در اینستاگرام است.

راه‌کار هفتم: استوری اینستاگرام قوی‌ترین ابزار شما است

دوستانه توصیه می‌کنیم که استوری اینستاگرام را دست کم نگیرید، چراکه آمارهای اینستاگرامی نشان می‌دهد، بیشترین بازدید در اینستاگرام به استوری‌ها تعلق می‌گیرد. استوری در اینستاگرام ابزارها و امکانات خارق‌العاده‌ای دارد و به شما در افزایش ارتباط گیری با مخاطب و افزایش تعامل کمک خواهد کرد.

داستان‌ها یا  خاطرات جذاب خود را در قالب سری استوری به اشتراک بگذارید، در خصوص مضمون محتواهایی که در آینده قصد تهیه آن‌ها را دارید نظر سنجی کنید و …

همچنین پست‌های جدید خود را در استوری به اطلاع فالوورهای خود بگذارید. از آن‌ها بخواهید که پست‌های شما را لایک و ذخیره کرده و آن‌ها را برای دوستان خود به اشتراک بگذارند.

راه‌کار هشتم: کپشن طولانی ممنوع

اینستاگرام برنامه‌ای بصری است که در وهله اول بر پایه سرگرمی بنا نهاده شده است. در واقع شما باید همیشه به گونه‌ای محتوا تولید که بصری و سرگرم کننده باشد. از این رو به شما توصیه می‌کنیم که از کپشن‌های طولانی پرهیز کرده و در عوض از عکس نوشته‌های اسلایدی کمک بگیرید.

راه‌کار نهم: محتوای ویدئویی

بازاری‌ها همیشه معتقد هستند که مشتری مشتری جدید با خود به همراه می‌اورد. البته این قاعده در علم بازاریابی نیز تایید شده است. در اینستاگرام نیز چنین قاعده‌ای وجود دارد. ممکن است که یک پست حاوی تصویر تعداد بازدید بالایی داشته باشد، ولی تنها تعداد لایک‌ها هستند که در اینستاگرام به مخاطب نشان داده می‌شود.

اما در خصوص پست‌های ویدئویی قاعده فرق می‌کند. تنها کافی است که یک کاربر فقط چند ثانیه از ویدئویی را مشاهده کند که تماشای آن به امار بازدید پست اضافه شود. این آمار برای تمامی کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

بازدید بالای یک ویدئو دقیقا حکم مشتری مشتری جدیدی همراه خود دارد است. بسیاری از فالوورهای با دیدن تعداد بالای بازدید ترغیب به مشاهده ویدئو و پست شما می‌شوند. علاوه بر این موارد ویدئو جذابیت بصری بیشتری برای فالوورها دارد.

با انتشار محتوای ویدئویی افزایش بازدید در اینستاگرام را تجربه کنید.

راه‌کار دهم: تقویم محتوایی

برای ان که افزایش بازدید در اینستاگرام را تجربه کنید. لازم است تقویم محتوایی بسازید. این تقویم به شما کمک می‌کند که با برنامه ‌ریزی در خصوص محتواهای تولیدی خود قدم بردارید. در این تقویم لازم است که نوع محتوا، زمان نشر، هشتگ‌های هر پست و … را قید کنید. همچنین محتواهای استوری، قرعه کشی‌ها و … را از یک ماه قبل در تقویم محتوای خود یادداشت کنید. با این کار تولید محتوایی هدفمند خواهید داشت و از این طریق با افزایش بازدید در اینستاگرام مواجه خواهید شد.

راه‌کار یازدهم: خلاقیت

خلاقیت خلاقیت خلاقیت و ما ادراک خلاقیت؟! باور کنید که مهمترین گزینه برای موفقیت در اینستاگرام خلاقیات است. ابتدا در خصوص زمینه کاری خود به طور کامل تحقیق کنید. سپس افرادی که در این زمینه فعالیت دارند را مورد بررسی قرار دهید. ایده‌های آن‌ها را یادداشت کرده و در نهایت ایده‌هایی که هنوز مورد استفاده قرار نگرفته‌اند یا به خوبی پیاده نشده‌اند را انتخاب کنید و آن‌ها را برای محتواهای خود بهره بگیرید.

خلاقیت در اینستاگرام در مدت زمان کوتاهی شما را به شهرت و افزایش بازدید می‌رساند. یکی از خلاق‌ترین بیوتی بلاگرها در اینستاگرام امل بیوتی است که با پخش آهنگ آرایش می‌کرد و از این طریق به بازدیدهای میلیونی در مدت زمان کوتاهی می‌رسید

راه‌کار دوازدهم: بیو و توضیحات

یکی از عواملی که به افزایش بازدید در اینستاگرام منجر می‌شود، بیو و توضیحات جذاب آن است. ممکن است که کامنت شما مورد توجه کاربری قرار گیرد و روی پروفایل شما کلیک کنید. در این زمان تنها بیو شما است که آن کاربر را ترغیب به همراهی می‌کند.

بیویی کامل است که حاوی اطلاعات زیر باشد:

  • نام کامل برند
  • آدرس وب‌سایت
  • شعار شما
  • توضیحی کوتاه در خصوص زمینه کاری‌تان
  • و یک عکس پروفایل که باید 8 فاکتور مهم در ان رعایت شده باشد.

راه‌کار سیزدهم: کمپین و مسابقه

از جمله کارهایی که به افزایش بازدید شما کمک می‌کند، برگزاری مسابقه یا شرکت در مسابقات است. سعی کنید هر چند وقت یکبار مسابقه‌های جذاب با مضامین جالبی را برای افزایش میزان فالوور و بازدید خود برپا کنید.

یکی از راه‌کارهای افزایش بازدید در اینستاگرام برگزاری مسابقه و شرکت در کمپین است.

راه‌کار چهاردهم: برگزاری لایو

لایوها به افزایش تعامل شما با فالوورهایتان کمک می‌کند. همچنین به دیده شدن شما و فعالیت‌هایتان منجر می‌شود. از این رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که در تقویم محتوایی خود لایو اینستاگرام را نیز قرار دهید.

راه‌کار پانزدهم: موقعیت مکانی

یکی از راه‌کارهای که به افزایش میزان بازدید شما در اینستاگرام منجر می‌شود، نوشتن موقعیت مکانی منجر به قرارگیری پست شما در تگ‌های آن لوکیشن می شود و به این طریق منجر به افزایش بازدید می‌گردد. از این رو در هر یک از پست‌های خود یک لوکیشن را تگ کنید.

کلام آخر

افزایش بازدید در اینستاگرام یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که به افزایش میزان درامد شما منجر می‌شود. رسیدن به بازدید بالا تنها یک رویا یا خیال نیست. برای رسیدن به این هدف تنها کافی است که 10 راه‌کار مطرح شده در متن فوق را پیاده سازی کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.