5 ترفند حل مشکل ورود به اینستاگرام

در صورتی که شما نیز برای ورود به اینستاگرام با مشکل رو به رو می‌شوید، ما را در این متن همراهی کنید که به صورت تصویری و مرحله به مرحله 5 ترفند ورود به آن را بیاموزید. همچنین در این متن قصد داریم دلایل بروز چنین مشکلی را برای شما بازگو کنیم.

مشکل ورود به اینستاگرام

در ابتدا لازم به توضیح است که بروز چنین مشکلی کاملا شایع بوده. علت بروز آن وجود قوانین سخت و خاص اینستاگرام است. در صورتی که هر یک از این قوانین را به نحوی نقض کنید، ورود شما با مشکل و ارور مواجه خواهد شد. مهم‌ترین و رایج‌ترین آن‌ها استفاده از ربات‌ها برای است. در ادامه با توجه به نوع ارور راه‌کارهایی برای ورود به اپلیکیشن اینستاگرام را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

مسدود شدن توسط اپلیکیشن اینستاگرام

بیشتر کاربران برای ورود به اپلیکیشن اینستاگرام با این مشکل رو به رو می‌شوند. در این حالت خطای We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.Follow the next steps within 12 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.  برای شما نمایش داده می‌شود.

این خطا زمانی بروز پیدا می‌کند که فعالیت‌های شما بر خلاف قوانین اینستاگرام باشد. در وهله اول لازم است که بررسی کنید حساب اینستاگرامی شما مسدود شده است یا خیر؟! زمانی شما مسدود می‌شوید که:

 • بیش از اندازه تعیین شده اینستاگرام فالو یا آنفالو کنید. با این کار اینستاگرام شما را به عنوان ربات می‌شناسد.
 • پست‌های مختلفی را به طور متناوب در زمانی کوتاه لایک کنید.
 • نشر پست در مدت زمان کوتاه بیش از حد تعیین شده.
 • از ربات‌های اینستاگرامی استفاده کنید.
 • از وی‌پی‌ان برای اتصال و استفاده از اینستاگرام استفاده کنید. ( این عمل موجب می‌شود که شما در هر بار استفاده از اینستاگرام از یک آیپی استفاده کنید.)
                  محدودیت اکانت‌های جدید

محدودیت‌ اکانت‌های قدیمی

میزان فالو در هر ساعت 30 اکانت است.

میزان فالو در هر ساعت 60 اکانت است.

میزان پیام‌ها در هر ساعت 30 عدد است.

میزان پیام در هر ساعت 60 عدد است.

میزان محدودیت تعداد لایک در هر ساعت 30 عدد است.

میزان محدودیت تعداد لایک در هر ساعت 60 عدد است.

محدودیت تعداد نظرات در هر ساعت 30 عدد است.

محدودیت تعداد نظرات در هر ساعت 60 عدد است.

جدول قوانین اینستاگرام

راه‌کار حل مشکل مسدود شدن توسط اینستاگرام

توجه داشته باشید که اگر بیشتر از محدودیت‌های مطرح شده فالوو، پست یا لایک کنید، ممکن است اینستاگرام شما را مسدود کند، چراکه شما را با عنوان ربات می‌شناسد. در این حالت در قدم اول بررسی کنید که آیا حساب شما مسدود شده است یا نه، در وهله بعدی باید در راستای احراز هویت عمل کنید. محدودیت به دو صورت رخ می‌دهد، امکان دارد که اینستاگرام به صورت موقت مسدود کند که در صورت احراز هویت بعد از 24 ساعت شما مسدودیت شما رفع می‌شود. در شرایطی دیده خواهد شد که به صورت مسدود شدن به طور دائم مطابق با راهنمای زیر عمل کنید.

بلاک اینستاگرام: در مواردی دیده می‌شود که به خاطر فعالیت‌های مشکوک به صورت موقت یا دائم از سمت اینستاگرام بلاک شوید، در این حالت امکان ورود به حساب اینستاگرام برای شما مقدور نخواهد بود. در این حالت باید در ابتدا نسبت به رفع بلاک اکانت خود اقدام کرده. به این نکته دقت داشته باشید که زمان بازگرداندن پیج محدود بوده و باید در آن بازه زمانی اقدام کنید.

مشکل در سرورهای اینستاگرام

از جمله خطاهایی که ممکن است به هنگام ورود به اینستاگرام با آن برخورد کنید، نمایش خطای Sorry There Was a Problem With Your Request  است. این ارور وجود یک خطا را به شما یادآور می‌شود که چنین خطایی به دلایل زیر رخ می‌دهد:

 • مشکل با سرورهای اینستاگرام
 • خطا در حین ورود به سیستم
 • نقض شرایط و قوانین اینستاگرام

اتصال اینترنتی ضعیف

اخطار نمایش داده شده برای ورود به اینستاگرام

در ادامه به دلایل و روش‌های حل این خطا خواهیم پرداخت.

روش‌های حل خطای ورود به اینستاگرام

 • برای حل و رفع خطای ذکر شده در متن فوق از راه‌کارهای زیر کمک بگیرید:
 • استفاده از برنامه‌های مرتبط با اینستاگرام
 • استفاده از فیلترشکن
 • لاگین و لاگ‌های نزدیک
 • و …

همچنین به شما توصیه می‌کنیم که برای مدت زمانی صبر کرده، شبکه اینترنتی خود را تغییر دهید یا در صورتی که برنامه فعال دیگری دارید آن را ببندید. البته ممکن است مشکل از سرورهای اینستاگرام باشد و برای تمامی کاربران اینستاگرام چنین مشکلی پیش آمده باشد.

حل مشکل ورود به اینستاگرام با کمک فیس بوک

اینستاگرام با وجود اضافه کردن ابزارهای جذاب اینستاگرامی و به روز نگه داشتن خود، ولی در سال‌های اخیر که تعداد کاربرانش افزایش پیدا کرده با مشکل و خطاهای بسیاری رو به رو می‌شود. یکی از این خطاها ارور Sorry There Was a Problem With Your Request است. این خطا در برخی مواقع چه در گوشی‌های اندروید چه در آیفون دیده می‌شود. برای حل این مشکل راه‌کارهای زیر را امتحان کنید، البته این نکته را به خاطر داشته باشید که دسترسی به فیس‌بوک در ایران تنها با استفاده از VPN ممکن می‌شود.

 • ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید، به اکانت اینستاگرامی خود متصل شده و در عین حال اتصال‌تان را به اکانت فیس‌بوک خود قطع کنید.
 • حال وارد برنامه فیس‌بوک شوید و اکانت دیگری برای خود بسازید.

مطابق تصویر خود برای رفع مشکل ورود به اینستاگرام اکانت دیگری در اینستاگرام بسازید.

 • حال با شماره دیگری وارد اکانت اینستاگرامی خود شده و اکانت‌تان را به اکانت جدید فیس‌بوک خود متصل کنید.
 • حال به تنظیمات گوشی خود بروید و داده‌های اینستاگرام را پاک کنید. برای این کار باید اپلیکیشن اینستاگرام را از قسمت App انتخاب کرده و روی گزینه Clear data کلیک کنید.
 • در قدم اخر کافی است که با اکانت جدید فیس‌بوک خود وارد اینستاگرام شوید. به احتمال قوی با استفاده از این ترفند مشکل ورود به اینستاگرام برطرف شود.

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام به صورت موقت

در موارد دیده می‌شود که چند دقیقه بعد از ورود به اینستاگرام از اکانت خارج شوید. در این حالت بهتر است که تنها برای چند ساعت اکانت اینستاگرامی خود را غیرفعال کرده. بعد از این مدت زمان به احتمال زیاد مشکل رفع خواهد شد. همچنین می‌توانید از راهنمای مطرح شده در مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت موقت و دائم کمک بگیرید.

 • ابتدا به سایت اینستاگرام خود رفته و وارد اکانت‌تان شوید.
 • به قسمت پروفایل کاربری رفته و روی گزینه Edit Profile کلیک کنید.
 • لینک آبی رنگ Temporarily Disable Account که در پایین صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.
 • در این مرحله لازم است که علت دی اکتیو کردن اکانت را از بین گزینه‌ها انتخاب کنید. پس از آن روی گزینه Temporarily Disable Account کلیک کرده.
 • پس از چند ساعت از طریق گوشی خود برای بار دیگر به اکانت اینستاگرام خود لاگین شوید. این نکته را به خاطر داشته باشید که با این ترفند تنها برای مدت زمان کوتاهی اکانت شما غیر فعال می‌شود و پس از آن مشکل شما حل خواهد شد. همچنین در هفته تنها یکبار می‌توانید اینستاگرام خود را غیر فعال کنید.

5 ترفند متفاوت برای رفع مشکل ورود به اینستاگرام وجود دارد.

حل مشکل ورود به اینستاگرام از طریق برنامه

از جمله ترفندهای رفع مشکل ورود به اینستاگرام استفاده از برنامه Parallel Space است. به این منظور کافی است که مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • نرم افزار Parallel Space را از فروشگاه گوگل دانلود و نصب کنید.
 • سپس برنامه اینستاگرام را از بین اپلیکیشن‌ها موجود در برنامه پیدا کرده و روی گزینه Add to Parallel Space کلیک کنید. با این کار یک کلون از آن در برنامه گوشی شما ایجاد خواهد شد.
 • حال برای چند ثانیه انگشتتان را روی آیکون برنامه اینستاگرام نگه دارید و روی گزینه Create Shortcut کلیک کنید که آیکون اینستاگرام در صفحه زمینه گوشی شما ایجاد شود.
 • حال روی آیکون ایجاد شده کلیک کنید که وارد برنامه اینستاگرام شوید. با کمک این ترفند مشکل ورود به اینستاگرام شما حل خواهد شد. این نکته را به خاطر داشته باشید که در صورت استفاده از این برنامه نمی‌توانید از اپلیکیشن اینستاگرام نیز استفاده کنید.

برای حل مشکل ورود به اینستاگرام برنامه‌هایی وجود دارد.

کلام آخر

مشکل ورود به اینستاگرام در چند ماه اخیر با توجه به افزایش تعداد کاربران آن به طور مکرر دیده می‌شود. از این رو در این متن 5 راه‌کار مهم و کاربردی برای حل این مشکل را معرفی و آموزش داده‌ایم. این راه‌کارها بر حسب نوع خطا بروز داده شده ارائه شده است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.