5 ایده فوق‌العاده بلاگری بدون چهره

 • بلاگری در اینستاگرام از جمله شغل‌های جذاب و پردرآمد در سراسر دنیا و البته ایران است. برای بلاگری هیچ محدودیتی وجود ندارد، تنها کافی است که استعداد و علاقه به آن داشته‌ باشید. حتی اگر تمایلی به معروف و چهره نشدن نیز نداشته باشید می‌توانید با بلاگری بدون چهره کسب درآمد داشته! بلاگری بدون چهره چیست؟ چگونه ممکن می‌شود؟ ما را تا پایان این متن همراهی کنید که بدون نمایش چهره خود بلاگر شوید.

بلاگری بدون چهره چیست؟

شاید هنوز خیلی از افراد بلاگری را به عنوان یک شغل نپذیرفته باشند، ولی بلاگری در اینستاگرام جز ده شغل پردرآمد در سراسر دنیا به شمار می‌آید و در این سال‌های اخیر جشنواره‌های متعددی برای آن‌ها در نظر گرفته‌اند. با وجود مزایا و درآمد بالای این شغل محبوبیت و معروفیت آن شاید چندان جالب نباشد یا بهتر است بگوییم تمامی افراد چالش‌های معروفیت را نمی‌توانند تحمل کنند.

از این رو بسیاری از افراد با عدم نمایش چهره خود به راحتی در اینستاگرام بلاگری می‌کنند. جالب است بدانید که چنین افرادی نیز فالوورهای متعددی را جذب و به درآمدهای قابل توجهی دست پیدا کرده‌اند.

5 ایده بلاگری بدون چهره در اینستاگرام

5 ایده بلاگری بدون چهره در اینستاگرام

در صورتی که به بلاگری علاقه دارید، ولی علاقه‌ای به نمایش چهره خود ندارید ما را در این بخش همراهی کنید که با 5 ایده بلاگری بدون نمایش چهره آشنا شوید.

چهره خودتان را نمایشی کنید

ممکن است به واینری، استندآپ یا … علاقه داشته باشید و تمایل به فعالیت در این زمینه داشته، ولی از طرفی به هر دلیلی در نمایش چهره خود معذوریت داشته. در این حال چه باید کرد؟ بهترین راه‌کار برای چنین افرادی کارتونی کردن چهره است.

اپلیکیشن‌های متنوعی وجود دارد که به راحتی با آن می‌توانید چهره خود را انیمیشنی یا همان کارتونی کنید. تنها کافی است که در ابتدا ویدئو و محتوای‌تان را تهیه کنید. سپس با استفاده از این اپلیکیشن‌ها چهره خود را به حال کارتونی تغییر دهید. یکی از بهترین برنامه برای این کار اپلیکیشن snow است. این برنامه افکت‌های متعددی را برای انیمیشنی کردن دارد.

همچنین شما می‌توانید از ماسک استفاده کنید یا صورت خودتان را با نرم‌افزارهای ادیت عکس و ویدئو بپوشانید. در برخی از مواقع نیز بلاگرهای بدون چهره با صورت خود را به صورت نیم‌رخ نمایش می‌دهند، کلاه بزرگی که نیمی از صورتشان را پوشانده سر می‌کنند یا با هر شیوه‌ای چهره خود را نمایش نمی‌دهند و در ضمن به بلاگری در اینستاگرام می‌پردازند.

بلاگری بدون چهره از جمله بلاگری‌های خلاقانه در فضای اینستاگرام است.

از محتواهای تولید شده استفاده کنید

همیشه برای بلاگری در اینستاگرام به تولید محتوا نیازی نیست. شما به راحتی می‌توانید از ویدئوها و محتواهای موجود در یوتیوب و تیک‌تاک استفاده کنید و از این طریق بدون چهره شدن به کسب درآمد بپردازید. همچنین می‌توانید به عنوان فن پیج محتواهای یکی از بلاگرهای مطرح ایرانی یا خارجی را در صفحه خود قرار دهید. بهتر است که موضوعی برای صفحه خود انتخاب کنید و تنها ویدئوهای مرتبط با ان را منتشر کنید. همچنین برای منحصر به فرد شدن ویدئوها می‌توانید از صدا گذاری، قرار دادن موزیک روی ان یا زیر نویس استفاده کنید.

آموزش

این نکته را به یاد بسپارید که برای آموزش در اینستاگرام همیشه نیازی به نمایش چهره نیست. شما به راحتی بدون نمایش چهره خود می‌توانید ویدئوهای متفاوت آموزشی را ضبط کرده و در نهایت روی آن صحبت کنید. به عنوان مثال ترفندهای کادو کردن، آموزش ساخت کار دستی مثل خیاطی، گلدوزی یا ….

همچنین می‌توانید در زمینه آموزش نرم‌افزار خاصی تنها با استفاده از اسکرین ریکورد محتوا تولید کرده و به این طریق به بلاگری بدون چهره تبدیل شوید. همچنین برای آموزش می‌توانید از یک وایت‌برد استفاده کنید و بدون نمایش چهره خود تنها آموزش‌هایتان را نمایش دهید. در واقع پل ارتباطی شما با مخاطبانتان همین تخته وایت‌برد است. از این ترفند برای آموزش موارد زیر می‌توانید بهره ببرید:

 • آموزش حسابداری
 • آموزش بورس
 • آموزش ریاضی
 • آموزش خیاطی
 • آموزش زبان انگلیسی، عربی یا …

یکی از ترفندهای بلاگری بدون چهره آموزش است.

آنباکسینگ

آنباکسینگ از جمله جذاب‌ترین محتواهای اینستاگرام است که از قضا ایده بلاگری بدون چهره نیز به شمار می‌آید. بدون اینکه چهره خودتان را نمایش دهید باکس‌های هیجان انگیز با محتویات غیر قابل حدس را باز کرده و از ان ویدئو تهیه کنید. این ایده در اینستاگرام به طور گسترده پیاده نشده و به نوعی خلاقیت در تولید محتوا محسوب می‌شود.

ایده‌های متنوعی برای انباکسینگ وجود دارد که در متن زیر به برخی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • آنباکسینگ جدیدترین گوشی کمپانی اپل
 • آنباکسینگ خرید از دیجی کالا با بودجه کمتر از 15000 تومان
 • آنباکیسنگ هر آنچه که یک دانشجو نیاز خواهد داشت.
 • آنباکسینگ خرید عید نوروز
 • آنباکسینگ جعبه‌ای مجهول‌الهویه
 • انباکسینگ هدیه‌های تولید
 • و …

باور داشته باشید که ایده‌های متنوع و خلاقانه زیادی برای تولید محتوا در اینستاگرام وجود دارد که تنها با کمی تفکر به آن‌ها خواهید رسید.

آنباکسینگ یکی از ترفندهای بلاگری بدون چهره

بلاگر گردشگری

برای نشان دادن مکان‌های جدید و جذاب توریستی احتیاجی به نمایش چهره خود ندارید. شما به راحتی می‌توانید با تولید محتواهایی در این زمینه به بلاگری بدون چهره تبدیل شوید. خیلی از مواقع بلاگرهای بدون چهره با عکس گرفتن در آینه و قرار دادن گوشی موبایل روی صورتشان سعی می‌کنند که به صور مستقیم با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنند.

برای گردشگری ایده‌های متنوعی وجود دارد که در مقاله انواع بلاگری + روش کسب درآمد آن‌ها به این ایده‌ها اشاره کرده‌ایم.

بلاگر گردشگری از جمله ترفندهای بلاگری بدون چهره در اینستاگرام به شمار می آید

بلاگری بدون چهره در ایران

پس از آن که با 5 ایده فوق‌العاده بلاگری بدون چهره در اینستاگرام آشنا شدید، لازم می‌دانیم که در ادامه شما را با موفق‌ترین و معروف‌ترین بلاگرها ایرانی که بدون نمایش چهره در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، آشنا کنیم.

HANIYEH._.LIFE

هانیه بلاگر همدانی است که بدون نمایش چهره محتواهایی در زمینه ساخت وسایل هنری تولید می‌کند. با وجود این که پیج قبلی هانیه توسط اینستاگرام بسته شد و پیج جدید قدمت چندانی ندارد، ولی در حدود 110 هزار فالوور دارد. هانیه هر هفته آموزش‌های متنوعی را برای مخاطبانش در نظر می‌گیرد. آموزش‌هایی که بیشتر آن‌ها به هزینه و بودجه قابل ملاحظه‌ای نیاز ندارد.

ایده بلاگری هانیه استفاده از صورتک‌های انیمیشنی، پوشاندن چهره‌اش با دوربین و فوکوس دوربین در آموزش‌ها تنها روی کاردستی و دست‌هایش است.

بلاگری بدون چهره با 5 ترفند طلایی

PARSVAX

پارس وکس نیز از جمله افرادی است که از طریق بلاگری بدون چهره در حدود 100 هزار فالوور دارد. علی در ابتدای کار خود علاقه‌ای به نمایش چهره‌اش نداشتف از این رو از برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها برای کارتونی کردن چهره خود استفاده می‌کرد.

با 7 ایده خارق‌العاده بلاگری بدون چهره باشید.

_BAFT_mo

بافت مو از جمله پیج‌هایی است که با کمی زمان برای ادیت ویدئوهای موجود در تیک‌تاک و یوتیوب را به انحصار خود در اورده است. در این پیج انواع مدل‌ موها و مراقبت‌های مویی را با اهنگ‌های جذاب، زیر نویس، افکت و … وجود دارد. ویدئوهایی که شاید در یوتیوب پیدا کردن آن سخت باشد را به راحتی بدون نیاز به فیلتر شکن در این پیج خواهید یافت. در واقع بافت از دومین ایده مطرح شده ما در این متن برای تولید محتوا استفاده کرده است.

کلام آخر

برای فعالیت و کسب در آمد در اینستاگرام راه‌کار و ایده‌های مختلفی وجود دارد. در این بین علاقه شما به چهره نشدن به هیچ وجه سد کار شما نیست. تنها کافی است که به بلاگری در اینستاگرام علاقه داشته باشید که بتوانید با کمی پشتکار و بهره گیری از یکی یا همه ایده‌های مطرح شده در متن فوق به بلاگری بدون چهره در اینستاگرام بپردازید. بلاگری که در سال‌های اخیر طرفداران مخصوصی را به خود جلب کرده و به موفقیت قابل توجهی رسیده است.

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.