ترفندهای معروف شدن در اینستاگرام

ساعت‌ها نگاه کردن به عکس سلبریتی‌های مشهور و معروف چاره کار نیست، اگر واقعا به معروف شدن علاقه دارید این متن را تا پایان بخوانید، چراکه در این متن چند ترفند معروف شدن در اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

معروف شدن در اینستاگرام چه مزیت‌هایی دارد؟

با وجود این که معروف شدن حواشی و دردسرهایی را به همراه دارد، ولی از مزیت‌های فوق‌العاده آن هم نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. معروف شدن در این پلتفرم به معنای کسب درآمد میلیونی است. علاوه بر این اگر از راه درست آن معروف شوید، شان اجتماعی را هم کسب خواهید کرد.

با معروف شدن در اینستاگرام به درآمدهای میلیونی برسید.

ترفندهای معروف شدن در اینستاگرام

برای معروف شدن در اینستاگرام می‌توانید از یکی از ترفندهای زیر استفاده کنید.

اسمتان را سر زبان‌ها بیاورید

برای این که معروف شوید لازم است که همیشه اسم خودتان را به طرق مختلفی به یاد فالوورهای‌تان بیاورید. همچنین نشان دادن چهره فاکتور دیگری است که در معروفیت نقش اساسی دارد. به عنوان نمونه رامبد جوان از همان فصل اول خندوانه برنامه را مطرح کردن نام خود و خندوانه شروع می‌کرد. همین کار او موجب به خاطر ماندن اسم رامبد در ذهن تمامی ایرانیان حتی خردسالان شد. البته همین بر سر زبان آمدن بود که موجب فروش میلیاردی فیلم‌های سینمایی او شد.

شما نیز به عنوان کسی که در اینستاگرام فعالیت دارد باید در ابتدای هر ویدئویی خودتان را معرفی کنید. البته بهتر است که خودتان را با اسم اکانت اینستارگرامی معرفی کنید. از همین جهت مهم است که اسم کاربری که برای اکانت‌تان استفاده می‌کنید مطابق با اسم خودتان و معرف زمینه کاری شما باشد.

خودتان را نشان دهید

برای معروف شدن در برنامه اینستاگرام باید چهره خودتان را نشان دهید. به گونه‌ای که همیشه صورت شما جلو چشم بیننده باشد.:) برای این کار لازم است که نکات زیر را رعایت کنید:

  • عکس خودتان را با رعایت 8 نکته کاربردی برای پروفایل اینستاگرام انتخاب کنید.
  • سعی کنید به طور روزانه چند استوری از چهره خود چه در قالب ویدئو و چه در قالب تصویر منتشر کنید.
  • در پست‌ها و کاور ویدئوها نیز تصویر خودتان را قرار دهید. به طور کلی آمار نشان می‌دهد که ویدئوهایی که صاحب اکانت در آن قرار داشته، بازدید بیشتری دارند.

پروفایل خود را بروز رسانی کنید

برای معروف شدن در اینستاگرام لازم است که هر چند وقت یکبار تصویر پروفایل را تغییر دهید. این ترفند به شما کمک می‌کند که مخاطب‌های جدیدی را نیز به خود جذب کنید.

آیا با ترفندهای معروف شدن در اینستاگرام آشنا هستید؟

تنها در زمینه تخصصی خود محتوا تولید کنید

بسیاری از افراد در اینستاگرام به واسطه تولید محتوای زرد و حاشیه سازی به معروفیت می‌رسند، ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که چنین شهرت‌هایی دوام آن چنان ندارند. علاوه براین شان اجتماعی برای آن‌ها نخواهد داشت.

از این رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که به عنوان بلاگر تنها در زمینه‌ای که تخصص دارید، فعالیت داشته باشید. در واقع سعی کنید با نشان دادن مهارت‌های خود به شهرت برسید نه با حاشیه سازی. به قول قدیمی‌ها باد آورده را باد می‌برد. پس به این چنین شهرت‌هایی دل نبندید.

علاوه بر این شهرتی که با حاشیه سازی به دست می‌آید تنها با جنجال سازی مداوم باقی می‌ماند، ولی اگر شما در مزینه تخصص خود محتوا تولید کنید مطمئنا هم به شهرت و هم شان اجتماعی بالایی خواهید رسید. بلاگری در اینستاگرام در زمینه‌های مختلفی از قبیل آموزش میکاپ، ارزهای دیجیتال، بورس، خیاطی و … صورت می‌گیرد. افراد بسیاری هم از این راه به شهرت غیر قابل باوری رسیده‌اند.

چالش‌‌ها را فراموش نکنید

هیچ‌گاه قدرت چالش‌های اینستاگرامی را فراموش نکنید. در واقع یکی از راه‌های برقراری تعامل با فالوورها در نظر گرفتن همین چالش‌های است. چالش‌های انگیزشی یا طنز موجب ایجاد یک حس شیرین و مشترک بین شما و تمامی مخاطبین‌تان خواهد شد. به شما پیشنهاد می‌دهیم که به دو روش زیر چالش‌ها را برگزار کنید:

  • محتوا و ویدئوهای تولید شده توسط مخاطبان خود را استوری کنید یا در قالب ویدئویی در کانال یوتیوب خود آپلود کرده.
  • مخاطبین‌تان ویدئو خود را در اکانت شخصی استوری کند و شما را نیز در آن استوری تگ کرده.

هر دو این ترفندهای به شما کمک می‌کند که در جهت معروف شدن در اینستاگرام قدم بردارید. همچنین برای چند وقت خود را از تولید محتوا معاف خواهید کرد. در حقیقت چالش‌ها یکی از بهترین ترفندها برای ترغیب فالوورها به تولید محتوا برای شما است.

همکاری با دوستان اینستاگرامی

آپدیت جدید اینستاگرام امکان منتشر کردن پست به صورت گروهی را می‌دهد. این ابزار جدید اینستاگرام ترفندی کاربردی برای رسیدن به شهرت و بازدید بالا است. علاوه بر این همکاری شما با دوستان اینستاگرامی را قوت می‌بخشد.

یکی از راه‌کارهای معروف شدن در اینستاگرام منتشر کردن پست به صورت گروهی است.

قدرت کامنت‌ را از یاد نبرید

پیج سوریلند از جمله اکانت‌های فان و طنز اینستاگرام است که طرفداران بسیاری دارد. انیمیشن‌های پرویز و پونه و چالش‌های آن‌ها که نزدیک به ده سالی است در بین جوانان محبوب شده، اما جذابیت پیج سوریلند تنها به انیمیشن‌های آن نیست! بلکه کامنت‌های زیر پست جذابیت بیشتری دارد.

اگر شما نیز همانند ما کامنت‌های پست‌های سوریلند را دنبال کرده‌اید، مطئمناً اولین اسمی که دیده‌اید Itsoheil است. حتی اگر کسی با سهیل آشنا نشده باشد، از سر کنجکاوی نیز روی کامنت او کلیک می‌کند و سری به پیج او می‌زند. به همین راحتی به واسطه یک کامنت سهیل تعداد فالوورها و بازدیدهای خود را افزایش می‌دهد.

از این جهت به شما نیز پیشنهاد می‌دهیم که بدون توهین به قشر و اعتقاد خاصی کامنت‌های بامزه زیر پست‌های پر بازدید بگذارید.

دغدغه مردم را مطرح کنید

از دیگر راه‌کارهای معروف شدن در اینستاگرام این است که رسانه‌ای برای بیان درد و مشکلات مردم باشید. زمانی که به مشکلات عامه مردم می‌پردازید، علاوه بر شهرت به محبوبیت نیز می‌رسید. البته این نکته را توجه داشته باشید که همیشه نیاز نیست همانند شاهین صمد پور به طور تخصصی در این زمینه محتوا تولید کنید. شما حتی به عنوان یک بلاگر روزمرگی نیز می‌توانید هر از چندگاهی مشکلات مردم را بیان کنید.

خلاقیت

و اما مهم‌ترین و موثرترین فاکتور برای معروف شدن در اینستاگرام خلاقیت است. برای این که بتوانید چاشنی خلاقیت را به محتواهای خود اضافه کنید، تنها لازم است که ایده‌های خود را لیست کنید. در وهله بعدی محتواهای تولید شده توسط سایر افراد را ببینید.

از ایده‌های آن‌ها ایده بگیرید و ایده‌هایی که توسط آن‌ها پیاده شده است را از لیست خود حذف کنید. این کار را چند وقت یکبار انجام دهید و مهم‌تر از همه بلاگرهای خارجی را از قلم نندازید. چراکه ایرانی کردن ایده‌های بلاگرهای خارجی نیز به نوعی خلاقیت به شمار می‌آید.

امل بیوتی از جمله افرادی است که در مدت زمان کوتاه توانست با خلاقیت خود بیشترین بازدید را در محتواهای بلاگرهای ایرانی از آن خود کند. به طوری که کمترین میزان بازدید ویدئوهای او در حدود 5 یا 6 میلیون بار باشد.

خلاقیت مهم‌ترین کلید معروف شدن در اینستاگرام است.

کلام آخر

معروف شدن در اینستاگرام تنها به معنای رسیدن به شهرت نیست، بلکه همراه خود محبوبیت، شان اجتماعی و مهم‌تر از همه ثروتی غیر قابل باور را دارد، چرا که درآمد زایی از اینستاگرام وابسته به تعداد فالوور، لایک، کامنت و میزان بازدید است. 9 ترفند مطرح شده در متن فوق به شما در معروف شدن در این پلتفرم کمک خواهد کرد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.