آموزش تصویری ترفندهای مخفی اینستاگرام

قبول دارید که کسی نمی‌تواند ادعا کند که همه ترفندهای اینستاگرام را از بر است؟ اینستاگرام سرشار از ترفندهای مختلفی است که به کسب درآمد و تولید محتوا بهتر در آن کمک می‌کند. خیلی از این ترفندها مخفی هستند و کسی از وجودشان خبر ندارد، ولی ما در این متن قصد داریم به صورت تصویری تمامی ترفندهای مخفی اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. از این رو از شما دعوت می‌کنیم که تا پایان متن ما را همراهی کنید.

با این ترفندها به کسب و کار اینستاگرامیتان رونق دهید

اینستاگرام پتانسیل کسب درآمد برای تمامی افراد را دارد. بیزینس اکانت خود را با کمی چاشنی محتوای با کیفیت و خلاقانه مزه دار کنید که درآمدی شگفت‌انگیز را از آن بدست آورید. ترفندهای مخفی اینستاگرام به همین منظور در این برنامه قرار گرفته که در ادامه به توضیح کامل آن‌ها خواهیم پرداخت.

نحوه استوری ویدئوهای طولاتی مدت در اینستاگرام

اگر به دنبال روشی هستید که ویدئوهای طولانی مدت را به راحتی استوری کنید این ترفند را به طور کامل بخوانید، چراکه راه کار شما نزد ماست. همانطور که خودتان می‌دانید، اینستاگرام تنها اجازه استوری کردن ویدئوهای 15 ثانیه‌ای را می‌داده است. در این حالت امکان استوری کردن ویدئوهای طولانی مدت وجود نداشت. بسیاری از افراد برای حل این مشکل از برنامه‌های ادیت ویدئو استفاده می‌کردند، ولی در آپدیت جدید اینستاگرام این مشکل حل شده است.

هم اکنون امکان استوری ویدئوهای طولانی مدت وجود دارد. نکته قابل توجه و مهم در این خصوص امکان ادیت هر یک از استوری‌ها به طور جداگانه است. حتی شما می‌توانید به راحتی استوری‌های مورد نظرتان را پاک کرده و از این طریق ویدئو ار تقطیع کنید.

در پایان با کلیک روی گزینه next استوری خود را نشر دهید. با این ترفند به راحتی استوری‌های پشت سرهم و داستانی خود را می‌توانید بارگذاری کنید. با کمک این ترفند سری استوری در خصوص جاهای دیدنی که می‌روید یا خاطرات جذاب خود بگذارید.

ترفند استوری کردن ویدئوهای طولانی مدت

تحوه افزایش مت زمان نمایش تصاویر در استوری اینستاگرام

تصاویر در استوری به مدت 5 ثانیه نمایش داده خواهند شد. این مدت برای نمایش یک بنر یا یک کالا کم است. شاید به دنبال راهی باشید که بتوانید تصویر را برای مدت زمان بیشتری نشان دهید. برای این کار تنها کافی است که با ترفند زیر تصویر را به فیلم تبدیل کنید. از این طریق به جای 5 ثانیه یک تصویر به مدت 15 ثانیه نمایش داده خواهد شد.

برای این کار باید از بخش استیکرها Music را بردارید و یکی از آهنگ‌های آن را برای تصویرتان انتخاب کنید. با این ترفند به راحتی مدت زمان نمایش تصویر شما افزایش پیدا می‌کند. با این کار در عوض 5 ثانیه استوری شما 15 ثانیه نمایش داده خواهد شد.

صفحات اینستاگرامی را بدون آنفالو کردن آنفالو کنید!

یکی دیگر از ترفندهای مخفی اینستاگرام، عدم نشان دادن فعالیت صفحه‌ای بدون آنفالو کردن آن است. این کار تنها با Mute کردن صفحه مدنظرتان ممکن می‌شود. این کار به شما کمک می‌کند که هیچ یک از پست‌ها و استوری‌های آن پیج را نبینید.

برای میوت کردن صفحه مورد نظرتان ابتدا چند ثانیه انگشت خود را روی استوری آن صفحه نگه دارید، با این کار گزینه mute روی صفحه نمودار می‌شود. حال تنها کافی است که روی این گزینه کلیک کنید و به این صورت بدون آنفالو کردن صفحه فعالیت آن را نبینید.

یکی از ترفندهای مخفی اینستاگرام میوت کردن آن است.

ترفندی مخفی برای صاحبان گوشی اپل 😊

امکان لایو فوترز در استوری از جمله ترفندهای مخفی اینستاگرام است که تنها در گوشی‌های اپل فعال می‌شود. این ترفند به شما کمک می‌کند که ویدئو و صدا را 1.5 ثانیه قبل و بعد از گرفتن عکس ضبط کنید. در واقع لایو فوترز امکان ساخت یک کلیپ سه ثانیه‌ای در استوری را به شما می‌دهد.

برای ساخت لایو فوترز در ابتدا عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را در استوری قرار دهید. در مرحله بعدی گزینه بومرنگ را انتخاب کنید. ادیت‌های مدنظرتان را روی تصویر اعمال کرده و در نهایت لایو فوترز را در قالب بومرنگ خار‌ق‌العاده‌ای استوری کنید.

از جمله ترفندهای مخفی اینستاگرام امکان لایو فوترز در گوشی‌های اپل است.

اضافه کردن فریم در استوری برای گوشی های اپل

اینستاگرام در یک اقدام کاملا تبعیض آمیز بار دیگر ترفند خاصی را برای گوشی‌های اپل در نظر گرفته است. 😊 این ترفند پنهان اینستاگرامی امکان ادیت عکس بدون نیاز به برنامه‌های ویرایش عکس را فراهم می‌کند. برای ایجاد فریم در استوری‌ها تنها کافی است که کلمه O را تایپ کنید. سپس آن را همانند ویدئو زیر بزرگ کرده و در هر جایی از تصویر که متمایل هستید، آن را قرار دهید.

از جمله ترفندهای مخفی اینستاگرامی امکان ایجاد فریم در گوشی‌های اپل است.

نمونه‌های جایگزین استیکرهای اینستاگرام

این شما و این هم یکی دیگر از ترفندهای پنهان اینستاگرامی که استوری‌ها را جذاب و خارق‌العاده می‌کند. استیکرها بهترین گزینه برای رساندن مفهوم شما به صورت تصویری است. بسیاری از ما از این استیکرها به صورت روزمره استفاده می‌کنند، اما غافل از این که این استوری‌ها قابل تغییر هستند.

هنگامی که استیکری را برای استوری خود انتخاب می‌کنید، مطابق با تصویر نمایش داده شده در متن زیر روی گزینه Tap for more کلیک کنید. سپس رنگ استیکر را عوض کرده و گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری استوری‌هایی که آرشیو شده‌اند

از جمله ترفندهای مخفی اینستاگرامی که استوری‌ها را خاص‌تر می‌کند، نشر استوری‌های آرشیوی است. این ترفند به شما کمک می‌کند که برای استوری‌های خود محتوا داشته باشید. از استوری‌های آرشیوی برای یادآوری خاطرات خود استفاده کنید.

برای به اشتراک گذاری استوری‌های آرشیوی باید در ابتدا ذخیره و آرشیو شدن استوری‌هایتان را فعال کنید. در ابتدا به قسمت پروفایل بروید. علامت سه خط برای گوشی‌های اندروید و آیکون تنظیمات برای گوشی‌ها اپل را انتخاب کنید. سپس روی گزینه Archive کلیک کرده و استوری‌های آرشیوی خود را دانلود و باز نشر کنید.

یکی از ترفندهای مخفی اینستاگرام اشتراک گذاری استوری‌های آرشیوی است.

اینستاگرام گردی بدون استفاده از آیدی پیج

یکی دیگر از ترفندهای مخفی اینستاگرام برای دیدن پست‌ها و پیج‌ها بدون داشتن آیدی پیج است. برای این کار تنها کافی است که نام کاربری مورد نظر خود را در انتهای آدرس اینترنتی اینستاگرام اضافه کنید. با این ترفند بدون آیدی پیج به پیج‌ها و پست‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد.

به عنوان مثال در صورتی که تمایل دارید پیج رامبد جوان را با این ترفند ببینید، Rambod Javan را به انتهای آدرس www.instagram.com  اضافه کرده.یعنی باید عبارت www.instagram.com/RambodJavan

را جستجو کنید. البته برای دسترسی به پیجی بدون اکانت کاربری می‌توانید اسم صفحه مدنظرتان را در گوگل وارد کنید. در این حالت گوگل لیستی از اسم و پیج‌ با نام‌ها مشابه را نمایش می‌دهد.

ساخت استوری رنگین کمان

یکی از جذاب‌ترین ترفندها ساخت و طراحی استوری رنگین کمانی است. برای ساخت استوری رنگین کمانی متن مورد نظرتان را تایپ کرده و کل متن را انتخاب کنید. سپس چند ثانیه انگشت خود را روی رنگ‌ها قرار دهید که به تم رنگی برسید. در نهایت به طور همزمان با یک انگشت متن را از چپ به راست و رنگ‌ها را با یک انگشت دیگر از راست به چپ حرکت دهید. در نهایت نوشته خود را به صورت رنگی مشاهده می‌کنید.

کلام آخر

گاهی حتی ساعت‌های اینستاگرام گردی نیز برای یادگیری ترفندهای مخفی اینستاگرام کافی نیست، چراکه برخی از این ترفندها به معنای واقعی کلمه مخفی هستند! از این رو در متن فوق تمامی ترفندها را در متن بالا به شما آموزش دادیم. امیدواریم مطالب فوق مورد استفاده شما قرار گیرد.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.